Sanayi esnafından fuar ve Demokrasi Adası ziyareti

Nevşehir Madeni İşler Odası ve aynı zamanda NEVESOB Başkanı Mehmet Pınarbaşı öncülüğünde sanayi esnafının katılımıyla İstanbul Makine Fuarı ve Demokrasi ve Özgürlükler Adası ziyaret edildi.

Sanayi esnafından fuar ve Demokrasi Adası ziyareti

Etkinlik ve ziyaretle ilgili konuşan Pınarbaşı, "19 Kasım Cuma akşamı ilimizden İstanbul'a hareket ederek manevi açıdan çok önemli bir yere sahip olan Ayasofya camiinde esnaflarımızla birlikte sabah namazını eda ettik. Akabinde ilimiz makine imalatçısı esnaflarının gelişimine katkı sağlayacağını düşündüğümüz İstanbul Makine Fuarı ziyaret edildi. Pazar günü Demokrasi ve Özgürlükler Adasına geçilerek; Valimiz İnci Sezer Becel, İlimizde görev yapan Çanakkale Valimiz İlhami Aktaş, İlimizde görev yapan Cumhuriyet Baş Savcısı Altuğ Kürşat Şahin ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Gümrük A.Ş. Genel Müdürü kıymetli abimiz Arif Parmaksız'la birlikte yakın tarihimize ayna tutan olaylar ve yaşananlar yerinde incelendi. Sayın Valilerimiz, Baş Savcımız ve Arif beyle birlikte çay eşliğinde gerçekleşen sohbetten sonra Arif beyin esnaflarımıza yemek ikramında bulundu. Akabinde pazar günü ilimize dönüş gerçekleştirildi.

Bu vesileyle başta kıymetli abimiz Arif Parmaksız' a, etkinliğimize katılan sayın Valilerimiz ve Baş Savcımız 'a, etkinliğimize maddi katkı sağlayan Kral Oto Elektrik İşletme Sahibi Bahri Dölen'e sanayi esnafımız ve şahsım adına şükranlarımı sunarım" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER