Şehitlerimize taziye mesajları

Nevşehir'deki bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları başkanları Van'daki terör saldırısında hayatlarını kaybeden şehitlerimize taziye mesajları yayınladılar.

Şehitlerimize taziye mesajları

MHP İl Başkanı İlhan Kaya; "Van’ın Çatak ilçesinde Yıldırım-10 Norduz Operasyonunda

şehit olan J.Yzb. Mahmut Topçu’ya, J.Uzm.Çvş. Sezer Uçar'a, J.Uzm.Çvş. Yusuf Uyar’a Allah’tan rahmet, yaralanan J.Yb Muammer Özdil’e acil şifalar diliyoruz."

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Çiftci, "Van'ın Çatak İlçesi kırsalında devam eden operasyonda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan üç mehmetçiğimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim şehadetlerini kabul etsin. Ailesine ve sevenlerine sabır versin. Yaralanan mehmetçiğimize de acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Devletimiz var olsun."

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız; "Milletimizin Başı Sağ olsun.

Van'ın Çatak ilçesinde terör örgütüne yönelik operasyonda şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyoruz."

Eğitim-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı İbrahim Demir, "Van’ın Çatak ilçesi kırsalında, hain terör örgütüne yönelik gerçekleştirilen operasyonda şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralanan askerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun."

Şuurlu Öğretmenler Derneği Şube Başkanı Mustafa Aydemir, " Van'ın Çatak ilçesi kırsalında meydana gelen çatışma da şehit düşen askerlerimize ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Rabbim rahmetiyle muamele eylesin mekanları, cennet dereceleri alî olsun inşallah."

MHP Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı, "Van’ın Çatak ilçesinde Yıldırım-10 Norduz Operasyonu’nda şehit olan J.Yzb. Mahmut Topçu'ya, J.Uzm.Çvş. Sezer Uçar'a, J.Uzm.Çvş. Yusuf Uyar’a Allah’tan rahmet, yaralanan J.Yb Muammer Özdil’e acil şifalar diliyoruz."

Hak-İş İl Başkanı M. Fatih Mutlu, "Van'ın Çatak ilçesinde ilçesinde "Yıldırım-10 Norduz" operasyonu kapsamında çıkan çatışmada şehit düşen askerlerimize Yüce Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER