SGK İl Müdürü Baltacı’dan NGC Başkanı Ekici’ye ziyaret

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Nevşehir İl Müdürü Mehmet Baltacı, Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram Ekici’yi ziyaret etti.

SGK İl Müdürü Baltacı’dan NGC Başkanı Ekici’ye ziyaret

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Nevşehir İl Müdürü Mehmet Baltacı ve SGK Yöneticisi Nimet Güven Şahbaz, Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram Ekici’yi ziyaret etti.

banner116
Ziyarette Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Nevşehir’de sürdürdükleri çalışmalar hakkında bilgiler veren SGK İl Müdürü Baltacı, 14-20 Mayıs Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında kentte bulunan çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Baltacı, “SGK’nın kuruluşunun kabul edildiği 16 Mayıs tarihini içine alan hafta ülkemizde her yıl 'Sosyal Güvenlik Haftası' olarak kutlanmakta. Bu hafta içerisinde kurum ve kuruluşları ziyaret ederek, toplumumuzun her kesimini doğrudan ilgilendiren sosyal güvenliğin önemi ve vatandaşlarımızın hak ve yükümlülükleri konusunda bilgilendirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Ekici de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, SGK İl Müdürü Baltacı’ya teşekkür edip Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı.

Ekici, SGK tarafından kamuoyunda sosyal güvence bilincinin artırılmasına yönelik çalışmalar ve istihdam teşvikleri konusunda bilgilendirmeler yapılmasını son derece yararlı bulduklarını sözlerine ekledi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER