Songül Aktaş, Sevgi Evleri Çocukları ile buluştu

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın eşi Songül Aktaş, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evini ziyaret etti.

Songül Aktaş, Sevgi Evleri Çocukları ile buluştu

Ziyarette; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın eşi Songül Aktaş’a, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener’in eşi İlknur Şener eşlik etti.

Songül Aktaş, Çocuk Evinin ilimizde vermiş olduğu hizmetlere yönelik çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Songül Aktaş, çocuklarla yakından ilgilendi ve onlarla bir süre sohbet etti. 

Çocuk Evi idarecileri ve personelleri ise Songül Aktaş’a ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Songül Aktaş, Oyuncak ve Resim Sergisinin Açılışını Gerçekleştirdi

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın eşi Songül Aktaş, “Her Yer Renk Her Yer Mutluluk Temalı Oyuncak ve Resim Sergisi” nin açılışını gerçekleştirdi.

Uçhisar Kasabası Kapadokya Sanat ve Kültür Merkezi’ndeki açılış törenine; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın eşi Songül Aktaş, Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fatma Güneş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen  ‘Her Yer Renk Her Yer Mutluluk Temalı Oyuncak ve Resim Sergisi’nin açılış kurdelesinin kesiminin ardından Songül Aktaş, sergi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Akabinde ise Okulun, Grafik ve Fotoğraf, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Yiyecek İçecek Hizmetleri alanı öğrencileri ve öğretmenlerinin katkılarıyla hazırlanan  eserlerinin yer aldığı sergiyi inceleyen Songül Aktaş, emeği geçenlere teşekkür etti.

Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fatma Güneş, katılımları nedeniyle Songül Aktaş’a teşekkürlerini ilettiler.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER