banner23

TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLIYOR

Nevşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık il müdürlüğü bu yıl 7. kez düzenlenecek olan tarım ve insan fotoğraf yarışmasıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLIYOR

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı´nın, DenizBank desteğiyle düzenlediği "7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması" başlıyor.​​​ Toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini amaçlayan "7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması", 2015 yılının FAO tarafından "Uluslararası Toprak Yılı" ilan edilmesiyle teması toprak olarak belirlenmiş tematik kategorinin yanı sıra genel, çiftçi, öğrenci, gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı çalışanları ile denizbank çalışanları olmak üzere 6 farklı kategoride gerçekleşiyor.

Yarışmacılar tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflarla yarışmaya katılabilecek. Yarışmaya başvurular 29.06.2015 tarihinde başlayıp, 02.10.2015 tarihinde sona erecek. Yarışma sonuçları 16.11.2015 tarihinde www.tariminsan.com, www.tarim.gov.tr, www.tarimtv.gov.tr adreslerinden ve yarışmaya ait sosyal medya kanallarından duyurulacak.

Yarışmada dereceye giren eserlere toplam 36 bin TL tutarında DenizBank hediye çeki ödül olarak verilecek. Kazananlara ödülleri düzenlenecek bir törenle takdim edilecek. Katılım şartları ve başvuru formu için ​ www.tariminsan.com ​adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner28

banner25