banner23

Tatilde okul bahçeleri otoparkı aratmıyor

Nevşehir’de bir çok okulun bahçesi tatilde adeta birer otopark gibi kullanılıyor.

Tatilde okul bahçeleri otoparkı aratmıyor

Okulların açık olduğu günlerde okul bahçelerine alınmayan araçlar üç aylığına adeta ücretsiz otopark imkanı elde ediyor.

Nevşehir’in en merkezi okullarından Nevşehir Lisesinde de durum farklı değil. Okulun idarecileri, öğretmenleri ve çalışanları 3 aylık yaz tatilini fırsat bilip okul bahçesini ücretsiz otopark gibi kullanmaya devam ediyor.

MHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
bir bilen
bir bilen - 8 ay Önce

fotoğrafın çekildiği günün hafta sonu yapılan ehliyet sınavına ait olduğunu ve sınava gelen kişilerin araçlarının olduğunu ayrıca okul kayıt ve nakil günlerinin başladığını 1000 den fazla öğrencisi olan bir okula her gün onlarca arabanın gelip gidebileceğini mantıklı herkesin düşünebileceğini hatırlatmakta fayda var.

cy
cy - 8 ay Önce

Fotoğrafın çekildiği gün Nevşehir Lisesinde ehliyet sınavı yapılmıştır.Okulumuz bahçesindeki araçlar o gün sınavda görev alan öğretmenlere aittir.Okulumuz bahçesi hiç bir zaman otopark gibi kullanılmamaktadır.okulumuza araçların giriş ve çıkışları yıl boyunca özel güvenlik tarafından kontrol edilerek alınmaktadır. Basında çıkan haber gerçeği yansıtmamaktadır. Bu tür haberleri yaparken daha duyarlı davranılmasını hatırlatırım.

Ka
Ka @cy - 8 ay Önce

Okul bahçesi otopark olarak kullanılsa ne olur yani? Okullar kapalı. Bahçenin boş durmasındansa otopark olarak kullanılması çok daha iyidir.

öğretmen
öğretmen - 8 ay Önce

Yaz döneminde okul personeli, nakil-kayıt-tercih vs. için gelen yüzlerce veli aracını nereye park etsin? Çevreye bir bakın. Ayrıca haberin fotoğrafı hafta sonu yapılan ehliyet sınavına aitmiş. Bir de bunu haber diye yayımlıyorsunuz.

SIRADAKİ HABER

banner28

banner25