Tayini çıkan Ürgüp İlçe Müftüsü Çınar’a veda programı düzenlendi

Ürgüp İlçe Müftüsü A. Muhammed Çınar’ın Kocaeli-Körfez İlçe Müftülüğüne tayini çıkması nedeniyle veda programı düzenlendi.

Tayini çıkan Ürgüp İlçe Müftüsü Çınar’a veda programı düzenlendi

Programa İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya, İl Müftü Yardımcısı Nurcan Solak, Kayseri İl Müftü Yardımcısı Yaşar Bolat, İlçe Müftüleri, daire personeli ve ilçede görev yapan din görevlileri katıldı.

İl Müftüsü Altunkaya yaptığı konuşmada, “Çok değerli hocalarımızın tayini çıkması münasebetiyle bir araya geldik. Kendileriyle kısada olsa beraber çalışma fırsatımız oldu. Başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı hocamıza teşekkür ediyorum, yeni görev yerlerinde de başarılarının devamını diliyorum” dedi.

İlçe Müftüleri adına Gülşehir İlçe Müftüsü Talat İlbahar ise yaptığı konuşmada, Ürgüp İlçe Müftüsü Çınar’a Ürgüp’te yaptığı özverili ve başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, başarılı çalışmalarının yeni görev yerinde devam etmesini diledi.

Program sonunda Nevşehir İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya ve İlçe Müftüleri adına Gülşehir İlçe Müftüsü Talat İlbahar tarafından Ürgüp İlçe Müftüsü Çınar’a hediyeler ve plaket takdim edildi.

Ürgüp İlçe Müftüsü Çınar, görev yaptıkları sürede her türlü desteklerinden dolayı ve böyle bir program tertip ettikleri için başta İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya’ya, İlçe Müftülerine ve daire personeline teşekkür etti.

banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ürgüplü
Ürgüplü - 9 ay Önce

Ürgüp kurtuldu
Keşke daha önce gitseydi
Seni sadece hutbede resim çeken müftü diye hatırlar Ürgüp
Çünkü hiç bir çivi çakmadın .

SIRADAKİ HABER