TENİS SAHASININ EN KISA SÜREDE AKTİF OLMASI BEKLENİYOR

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kompleksi içerisinde yer alan tenis sahasının şu ana kadar neye yaradığı bir türlü anlaşılamadı.

TENİS SAHASININ EN KISA SÜREDE AKTİF OLMASI BEKLENİYOR

İlk bakışta “Tenis Sahası işte içerisinde tenis oynanıyor” diyebilirsiniz. Peki, şu ana kadar bu sahanın içerisinde tenis oynayana rastlayanınız var mı? İçerisinde 2 çim futbol sahası, 1 kapalı spor salonu, 1 gençlik merkezi, 1 yarı olimpik yüzme havuzu, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü hizmet binası, açık basketbol sahası ve 1 halı sahası bulunan il müdürlüğü kompleksi içerisinde en anlamsız bulabileceğiniz tek tesis tenis sahası olsa gerek.

Şu ana kadar içerisinde tenis oynayana rastlanmayan bu sahanın yerine halkın daha fazla rağbet edeceği, içerisinde sportif etkinliklerde bulunabileceği başka bir tesis inşa edilemez mi diye soruyor insan ister istemez kendi kendine.

Anlaşılan bu soruyu üzerine vazife bile olmayan sıradan bir vatandaş bile sorabiliyor ama gelin görün ki, il müdürlüğü yetkilileri bu soruyu ya kendilerine sormaktan çekiniyor, ya da o sorunun muhatabı bu tesisi görmezden geliyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER