TGF’den interaktif bayramlaşma

Türkiye Gazeteciler Federasyonu, koronavirüs salgını nedeniyle Ramazan Bayramı bayramlaşma programını interaktif bir ortamda gerçekleştirdi.

TGF’den interaktif bayramlaşma

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, hem ülkemizin hem de Anadolu basınının zor bir süreçten geçtiğine vurgu yaparken, Ramazan Bayramının bu zor süreci atlatmak için birlik ve beraberlik açısından çok önemli olduğunu ifade etti.

Karaca, “Virüs nedeniyle sıkıntılı süreç yaşıyoruz, bir an önce kurtulmayı ümit ediyorum. TGF olarak bu zor dönemde gerek yönetim gerek başkanlar konseyi ile mücadelemizi sürdürüyoruz Tüm basın camiasının bayramını en iyi dileklerimle kutluyorum. Sağlıklı günlerde buluşmak dileği ile” dedi.

BAYRAM GAZETESİ

Karaca, Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun her yıl geleneksel olarak yayınladığı “Anadolu Bayram” gazetesi hakkında da Başkanlar Konseyi üyelerine bilgi vererek, “Bu bayram dolu dolu bir gazete hazırladık, Emeği gecen arkadaşlarımıza teşekkür ederim" dedi.

Telekonferans bayram buluşmasında söz alan Başkanlar Konseyi üyeleri de hem bayram kutlaması yaptılar hem de görüşlerini aktardılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER