TÜGVA’dan Vali Aktaş’a ziyaret

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir İstişare Kurulu Başkanı Bahattin Sertkaya ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti.

TÜGVA’dan Vali Aktaş’a ziyaret

İstişare Kurulu Başkanı Bahattin Sertkaya, TÜGVA’nın ilimizdeki faaliyetleri ve çalışmaları hakkında Vali İlhami Aktaş’a bilgiler vererek, kendini ve yönetimini kabullerinden dolayı da teşekkürlerini iletti.

TÜGVA Başkanı Oğuzhan Alkan ise ziyarette, gençlere yönelik yürütülen projelerin detaylarını anlattı ve “Ülkemizin geleceği gençlerin milli ve manevi yönden gelişmeleri için yapılan çalışmalara verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür eden Vali Aktaş, İstişare Kurulu Başkanı Sertkaya ile TÜGVA İl Temsilcisi Alkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Ramazan aylarını tebrik etti.

Günün anısına İstişare Kurulu Başkanı Sertkaya tarafından Vali Aktaş’a TÜGVA’nın logosu olan Rahle ve Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

Ziyarette; TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Ersan Erkut, Murat Asiltürk, Behçet Alkan, Serdar Vural Uygun, Oğuzhan Köylü, Hüseyin Karatut ve Fatih Sürmeli de bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">