Türk Eğitim Sen’den Kaya ve Göğdemir’e hayırlı olsun ziyareti

Türk Eğitim Sen (TES) Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve MHP Merkez İlçe Başkanı Gökhan Göğdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türk Eğitim Sen’den Kaya ve Göğdemir’e hayırlı olsun ziyareti

Türk Eğitim Sen (TES) Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç ve Başkan Yardımcısı Memiş Bülbül hafta sonu yapılan seçimle yeniden il başkanı seçilen İlhan Kaya’ya ve MHP Merkez İlçe Başkanı Gökhan Göğdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeniden seçilen başkanlara ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

İl Başkanı Kaya’ya ilk resmi ziyaret Türk Eğitim Sen’den oldu

Türk Eğitim Sen İl Başkanı Tayfur Urgenç yaptığı açıklamada, “MHP Nevşehir İl Başkanlığına demokratik bir yarıştan sonra yeniden il başkanı seçilen İlhan Kaya başkanımızı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. MHP İl Başkanımız İlhan Kaya nezdinde yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarı dileklerimizi ilettik. Asker Atatürk biblosunu hediye ettik.” diyerek sözlerini Başbuğ Alparslan Türkeş’in birlik ve çalışmak temalı şu sözleri ile tamamladı:

“Davalarımızın çözümü kendimize dönmek, sarsılmaz bir birlik halinde el ele vermek ve geceli gündüzlü çalışmaya girişmekle mümkündür.”

banner116
İl Başkanı Kaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bu döneme ustalık dönemim olarak nitelendiriyorum. Üç hilali burçlara dikmek için çalışmaya ve mücadeleye devam edeceğiz. STK’larla iş birliği ve istişare içerisinde vatandaşların sorunlarını çözmeye devam edeceğiz. Biz milliyetçi ve Atatürkçü çizgide faaliyet gösteren sendikamızın ve üyelerinin ortaya koyduğu problemleri siyasi çizgide dile getirip çözümlemeye devam edeceğiz.” dedi.

Göğdemir; Türk Eğitim Sen’in duruşunu ve mücadelesini önemsiyoruz

MHP merkez ilçe yönetimini ziyarete ilişkin açıklama yapan Başkan Urgenç; “MHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu başkanlığını ziyaret ederek yeniden MHP Merkez İlçe Başkanı seçilen Gökhan Göğdemir başkanı ve başkanımızın nezdinde yönetim kurulunu tebrik edip başarılar diledik. Selam ile başlayan hasbihalimizi Ne Mutlu Türk’üm Diyene! diyerek tamamladık.” dedi.

Urgenç açıklamasının Galip Erdem’in “Biz, Türk milletini gerçekten sevenlerin, birbirlerini de sevmeğe mecbur olduklarını anlatmağa çalışıyoruz. Hepsi bundan ibarettir.” sözleri ile tamamladı.

MHP Merkez İlçe Başkanı Gökhan Göğdemir; “Eğitimle ilgili konularda zaman zaman Türk Eğitim Sen Başkanı Tayfur Urgenç ve yönetim kurulu üyeleri ile istişarelerde bulunduklarını bunun devam edeceğini Türk Eğitim Sen’in duruşunu ve mücadelesini önemsiyoruz. Aynı fikir ve istikamette yol alan aynı düşüncelerle büyük ve müreffeh Türkiye ülküsünde bir araya gelen milli kuruluşların birlikte mücadele etmesi de kaçınılmazdır.” dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER