“Ülkü Ocakları hesap sormaz gerekeni yapar”

Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin kapatılmasına yönelik sosyal medyada çıkan haberlere Nevşehir Ülkü Ocakları çok sert tepki gösterdi.

“Ülkü Ocakları hesap sormaz gerekeni yapar”

Düşlerinde Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları'nın kapatıldığını görenlerin akıbetleri, elbet beyhude bir rüyadan uyanmak ve teşkilatların ilelebet ayakta olduğunu görmek olacağını söyleyen Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, “Ülkü Ocakları ne kravatlı PKK’lıların, ne politika dansözlerinin ne de kişisel hesapları için benliğini satanların ağzına alabileceği bir yer değildir.” dedi.

Ülkü Ocakları’nın ilim, irfan yuvası, İslam'ın sönmeyen ateşi ve Türklüğün durdurulamaz rüzgar olduğunu söyleyen Başkan Türker, şunları söyledi: Milliyetçi Hareket Partisi’nin kapatılmasını isteyenler, Ülkü Ocakları’nın karşısında yer alanlar bilinmelidir ki bugüne kadar sadece ve sadece şeref yoksunu PKK’lı, FETÖ’cü izansızlar, haysiyetsiz ve vatansızlar olmuştur. Ülkü Ocaklarına düşmanlık edenin kanından şüphe etmeyiniz. O kanın bozuk olduğuna kefiliz. Hesap sormak istiyorsanız PKK’lıları azmettiren 846 insanın canından olmasına sebep olan, 7 bin insanın yaralanmasına neden olan, bebek katillerinden hesap sorun, işinize bakın.” Dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER