Ülkü Ocaklarından NTSO Başkanı Parmaksız’a ziyaret

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker ve yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız’ı ziyaret etti.

Ülkü Ocaklarından NTSO Başkanı Parmaksız’a ziyaret

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker ve yönetim kurulu üyeleri, uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadele programı kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker yaptığı açıklamada; “Ülkü Ocakları Genel Başkanı MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz Beyefendinin emir ve talimatları doğrultusunda; gençliğin en büyük düşmanı olan uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadelemiz için özel olarak "Uyuşturucu Madde ve Bağımlılığı İle Mücadele Platformu" ve "Projeler Atlası" isimli dergi çıkarılmıştır.

"Ey Türk Gençliği!" diyerek gençlerimizi yücelten ve onure edip övgüyle bahseden M. Kemal Atatürk'e ve "evlatlarım" diyerek Türk gençliğini sahiplenip yol gösteren Başbuğ Alparslan Türkeş'e layık bir gençlik için mücadelemiz, yılmadan devam edecektir.

Genel merkezimizin bizlere yolladığı bu önemli dergilerimizi ve Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Beyefendinin selamlarını Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız M.Arif Parmaksız’a ilettik. Başkanımıza ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER