Ünlüer’den yeni eğitim öğretim yılı mesajı

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer 2018-2019 eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

Ünlüer’den yeni eğitim öğretim yılı mesajı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer yeni eğitim - öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına ve velilere hayırlı olmasını dildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer; “Ülkemizde bilgiyi üreten nesiller yetiştirerek eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için bizlerde bundan önce olduğu gibi; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak gençlerimizin fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayarak, gerek Gençlik Merkezlerimizdeki sosyal faaliyetlerimiz, gerekse spor alanımızdaki fiziksel faaliyetlerimizle çocuklarımızın ve gençlerimizin yanında olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Değerli Eğitimcilerimiz ve Sevgili Veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek Ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Öğretmen ve öğrencilerimizin başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER