Urgenç’ten Didinmez’e ziyaret

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir Temsilcilisi Zeki Didinmez’i ziyaret etti.

Urgenç’ten Didinmez’e ziyaret

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç ve Başkan Yardımcısı Sefa Atar Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir Temsilcisi Afrin Gazisi Zeki Didinmez'i ziyaret ederek yeni açmış oldukları dernekten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, Gazi Zeki Didinmez'le yaptığı sohbette; “Vatan için canlarını feda edenlerin yakınlarına ve gazilerimize ne kadar şükranlarımızı sunsak azdır. Sizlerin varlığı vatana bayrağa ülkeye olan sevdamızın artmasına, yaptığınız kahramanlıklar ve fedakarlıklar sizlere daha fazla saygı ve hürmet duymamıza, vatana olan bağlılığımızın pekişmesine vesile olmaktadır. Teşekkür ederiz.” dedi.

Gazi Didinmez ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Milli kuruluşların bu konudaki hassasiyeti bizleri mutlu etmektedir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2021, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER