Uyuşturucu ile mücadele kapsamında 5 şahıs gözaltına alındı

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince, Nevşehir’de uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmada, 5 şahıs hakkında adli işlem yapıldı.

Uyuşturucu ile mücadele kapsamında 5 şahıs gözaltına alındı

Edinilen bilgiye göre, Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince, Nevşehir’de uyuşturucu ile mücadele kapsamında, uyuşturucu kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik çalışma yapıldı.

Yapılan çalışmada, Hacı Rüştü Mahallesi Kırpıkçı Sokak üzerinde durumundan şüphelenilen N.A.(23) isimli şahıs kontrol edildi.

Narkotik ekiplerince yapılan kontrolde, 43,13 gram şeffaf renkli kristal parçacıkları ele geçirilerek şahıs hakkında, “Uyuşturucu madde bulundurmak veya kullanmak” suçundan adli işlem yapıldı.

Karasoku Mahallesi Osmanlı Caddesi üzerinde ise şüpheli bir araç kontrol edildi.

Yapılan kontrolde, 0,75 gram metamfetamin ile 1,05 gram esrar uyuşturucu ele geçirilerek şüpheli E.E. (29) ve B.İ. (24) isimli şahıslar hakkında, Uyuşturucu madde bulundurmak veya kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.

Esentepe Mahallesi Kayseri Caddesi üzerinde de bir araçta, alüminyum folyoya sarılı 0,60-0,75 gram “Afgan macunu” olarak tabir edilen esrar uyuşturucu maddesi ele geçirildi.

Şüpheli E.K. hakkında, “Uyuşturucu madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak” suçundan adli işlem yapıldı.

Esentepe Mahallesi Ürgüp Caddesi Phorzaim kavşağında da şüpheli G.H.T. isimli şahıs kontrol edildi.

Yapılan kontrolde, 2 parça halinde 0,39 gram ve 0,27 gram metamfetamin uyuşturucu maddesi ele geçirildi.

Şahıs hakkında, “Uyuşturucu madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak” suçundan adli işlem yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 13:14
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER