Vali Aktaş Organize Sanayide iş adamları ile bir araya geldi

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan OMS Makine A.Ş firması tarafından düzenlenen yemekte yatırımcı iş adamlarıyla buluştu.

Vali Aktaş Organize Sanayide iş adamları ile bir araya geldi

 

Düzenlenen programa Vali İlhami Aktaş´ın yanı sıra, Islah Özel Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Hasan Kahveci, OMS Makine A.Ş Firması Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Kahraman, müteşebbisler ve üyeleri katıldı.

Vali İlhami Aktaş, son dönemlerde yatırımcı kuruluşlara ve işletmelere yönelik yapılan istihdam ve yatırım projelerinin devletimiz tarafından büyük oranda desteklendiğini, bu sayede çeşitli teşvikler sunularak işletmelerin gerek kapasite gerekse sektörel yatırımların hız kazanmasıyla, bölgeye ve Türkiye´mize katma değer sağladığını bununda ülkemizin gelişmesine ve işsizliğin azalmasına yönelik çalışmalarda büyük önem arz ettiğini dile getirerek, yatırımcı iş adamlarına yatırım projelerine gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim dedi.

Islah Özel Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Hasan Kahveci ve OMS Makine yetkilisi İlhan Kahraman Vali Aktaş´a organize sanayiine ve işletmelerine teşriflerinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra yatırımcılarla bilgi alış verişinde bulunarak, istek ve taleplerin değerlendirilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93