Vali Aktaş’tan AB projeleri için Ulusal Ajans Başkanlığına ziyaret

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, beraberindeki Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ile birlikte Ankara’da Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı, Ulusal Ajans Başkanlığına ziyarette bulundu.

Vali Aktaş’tan AB projeleri için Ulusal Ajans Başkanlığına ziyaret

Heyet, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 2019 yılı Ocak ayında Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı, Ulusal Ajans Başkanlığına atanan İlker Astarcı’ya yeni görevinden dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başta Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olmak üzere Nevşehir’in AB projelerini görüştü ve bilgi alış verişinde bulundu.

Kendilerini ve beraberindeki Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı kabullerinden dolayı teşekkür eden Vali İlhami Aktaş, günün anısı olarak Ulusal Ajans Başkanı İlker Astarcı’ya Kapadokya yöresine ait el işlemeli Gagalı Hitit takdim etti.

Ulusal Ajans Başkanı İlker Astarcı ise Nevşehir heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kendilerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">