Vali Aktaş’tan bayram ziyaretleri

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Kurban Bayramı dolayısıyla bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Vali Aktaş’tan bayram ziyaretleri

Vali Aktaş’tan kurum ve kurluşlara bayramlaşma ziyareti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Kurban Bayramı ilk günü kurum ve kuruluşları ziyaret ederek, bayramlaşmada bulundu.

İlk ziyaretlerinde,  JAKEM Komutanlığı nizamiye girişinde bulunan askerlerle bayramlaşan Vali Aktaş, daha sonra İl Jandarma Komutanlığında görevi başında bulunan askerlerinde bayramlarını tebrik ederek, görevlerinde başarılar diledi ve yetkililerden de bilgi aldı.

Daha sonra 112 Acil Çağrı Merkezi ile İl Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezini (GAMER) ziyaret etti.

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünü ve akabinde de İl Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezini (GAMER) ziyaret eden Vali Aktaş, personellerin Kurban Bayramlarını tebrik ederek, işlerinde kolaylıklar diledi ve yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Akabinde Avanos ilçesindeki ziyaretlerinin devamında Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servisini ziyaret eden Vali İlhami Aktaş; hastalar, hasta yakınları ve hastane personelinin bayramlarını kutladı.

Acil servis çalışanları ile bayramlaşan Vali Aktaş; “Tüm hastalara Allah’tan şifalar diliyorum” dedi ve hastane personellerine de kolaylıklar diledi.

Ziyaretlerinde Vali Aktaş’a; İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit eşlik etti.

Vali Aktaş, H. Rasim Uzer Özel Eğitim Meslek Okulunda bayramlaşma programına katıldı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş, Kurban Bayramı programı kapsamında Nevşehir Merkez Hacı Rasim Uzer Özel Eğitim Meslek Okulunda Bayramlaşma programına katıldı.

Özel öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Aktaş, bayramlaşma dolayısıyla böyle bir programda bir arada bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, programa katılan herkesin Kurban Bayramlarını tebrik etti.

Okul yetkilileri ise; bayramlaşma programına katılan Vali İlhami Aktaş’a ve beraberindekilere teşekkürlerini ilettiler.

Bayramlaşmaya; Vali İlhami Aktaş ile Eşi Songül Aktaş katılırken, Hacı Rasim Uzer Özel Eğitim Meslek Okulu yetkilileri, öğretmenler, özel öğrenciler ve velileri hazır bulundu.

Vali Aktaş, Avanos ilçesini ziyaret etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Kurban Bayramı dolayısıyla Bayram Avanos İlçe Jandarma Komutanlığı ve Şehit Mehmet Halaç Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret ederek, personelle bayramlaştı.

İlk olarak İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ve akabinde de Şehit Mehmet Halaç Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, buradaki güvenlik güçleri ile bayramlaştı.

Vali Aktaş, Bayramın ülkemiz için, milletimiz için hayırlara, kaynaşmanın, dayanışmanın, yardımlaşmanın kuvvetlenmesine vesile olması temennisinde bulundu ve personellere görevlerinde başarılar diledi.

Ziyaretlerinde Vali Aktaş’a; İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit eşlik ederken, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Şehit Mehmet Halaç Polis Merkezi Amirliği yetkilileri de hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">