Vali Becel'den pazar esnafına ziyaret

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, pazar esnafıyla bir araya geldi.

Vali Becel'den pazar esnafına ziyaret

Vali Becel, şehrin en eski ve yerleşik pazarı olan ve Pazartesi ve Salı günleri kurulan kapalı pazar yerini gezdi.

Vali Becel, esnafların eldiven ve maske takması, müşteri ile pazarcı arasındaki sosyal mesafenin korunması gibi tedbirlere riayet etmelerinin koronavirüs sürecinde çok önemli olduğuna dikkati çekti.   

Pazar esnafı ise Vali Becel’e ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Vali Becel, Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’i de kurullara uyulması konusunda dikkat etmeleri gerektiğini söyledi.

banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
abölük
abölük - 10 ay Önce

Biz Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesinde yatan hastayız.
Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesinede bekleriz. Ne geldikleri var, ne gittikleri. bu hastanede yönetim yok, temizlik hiç yok. Olan tek şey Covid19. Günlük 50 tane hastada Corona çıktı, 3 kişi öldü, bir çogu komada ama hastaneye hiç sahip çıkan yok. İçler acısı bir hastane olmuş, biz açıldığından beri ara ara tedavi görüyoruz. İlk zamanlar iyi idi git gide bozuldu, şimdi ise otelden farkı yok. Temizlik, güvenlik, hasta bakımı, doktorların ilgisi ve yönetim yok denecek gibi. Zaten bunların yokluğundan hastane tüm boşaltıldı, şimdi hastada yok, iyice yatsınlar.
Bu konuda haber yapında biraz sayın yetkililer ilgilensin fakir hastaneye.

abölük
abölük - 10 ay Önce

Biz Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesinde yatan hastayız. Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesinede bekleriz. Ne geldikleri var, ne gittikleri. bu hastanede yönetim yok, temizlik hiç yok. Olan tek şey Covid19. Günlük 50 tane hastada Corona çıktı, 3 kişi öldü, bir çogu komada ama hastaneye hiç sahip çıkan yok. İçler acısı bir hastane olmuş, biz açıldığından beri ara ara tedavi görüyoruz. İlk zamanlar iyi idi git gide bozuldu, şimdi ise otelden farkı yok. Temizlik, güvenlik, hasta bakımı, doktorların ilgisi ve yönetim yok denecek gibi. Zaten bunların yokluğundan hastane tüm boşaltıldı, şimdi hastada yok, iyice yatsınlar. Bu konuda haber yapında biraz sayın yetkililer ilgilensin fakir hastaneyele.

SIRADAKİ HABER