Sağlık-Sen geleneksel pikniği Damsa barajında düzenlendi

Bu yıl Ramazan ayı dolayısıyla bayram sonunda düzenlenen Sağlık-Sen gelenek pikniği yine Damsa barajı kenarındaki mesire alanında düzenlendi.

Sağlık-Sen geleneksel pikniği Damsa barajında düzenlendi

Anneler günü, Hemşireler ve ebeler günü münasebetiyle düzenlenen geleneksel pikniğe Sağlık-Sen Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat ve yönetim kurulu ile birlikte sendika üyeleriyle aileleri de katıldı.

Katılımın yüksek olduğu piknikte gönüllerince oynayıp eğlenen Sağlık-Sen üyesi sağlık çalışanları ve aileleri çuval yarışı gibi farklı etkinlerle de oldukça eğlenceli bir gün geçirdiler.

Sağlık-sen Nevşehir şubesi geleneksel olarak 4.sünü düzenlediği Ebeler, Hemşireler ve Anneler günü pikniğinde ildeki Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarıyla bir araya geldi. Yaklaşık 500 çalışan ve ailesinin katıldığı pikniğe Sağlık-sen Genel başkan yardımcıları Abdülaziz Aslan, Mahmut Faruk Doğan, Şemsettin Karadoğan ve Aksaray Şube başkanı Rıfat Kaya, Niğde Şube başkanı Ebuzer Doğan, Kayseri Şube başkanı Hakan Keser, Sivas Şube başkanı Adem Yaşin ve ilimiz hastanelerindeki idareciler de çalışanlarla bir araya geldi.

MHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">