AK Parti İl Başkanı Yanar, seçim sonuçlarını değerlendirdi

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, dün gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimleri sonuçları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Yanar, seçim sonuçlarını değerlendirdi

"Teşekkürler Nevşehir Bu Zafer Hepimizin Adamın İzinde Yola Devam”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, dün gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimleri sonuçları ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak, “rekor bir katılımla başta Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a ve Partimize teveccühte bulanan, her koşulda yanımızda olan Nevşehirli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bu zafer hepimizindir,  zaman kucaklaşma zamanıdır” dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Yanar, 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Nevşehir halkının gönül belediyeciliğine evet dediğini vurgulayarak; “ Yapılan seçimler öncelikle şehrimize, vatanımıza, milletimize hayırlı ve mübarek olsun. Bu seçimde Nevşehir, toplamda 17 seçim bölgesinde 1 il, 5 İlçe ve 11 Belde AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan diyerek gönül belediyeciliğine onay vermiştir. Seçilen tüm belediye başkanlarımı, başta İl Belediye Başkanım Rasim Arı olmak üzere ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bu Çok yoğun geçen seçim maratonunda emeklerini esirgemeyen Milletvekillerimize, kuruluşumuzdan bugüne kadar görev alan eskisi yenisi değil kocaman bir aile olarak hareket eden İl, İlçe, Belde ana kademe teşkilatlarımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, bizleri yalnız bırakmayan belediye başkanlarımıza, belediye başkan adaylarımıza, İl genel ve belediye meclis üyesi adaylarımıza, mahalle ve sandık kurulu yönetimlerimiz başta olmak üzere tüm AK Parti teşkilatımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, ve başarının gerçek sahibi olan Tüm Nevşehirli hemşerilerimize sonsuz teşekkürler. Hamdolsun ki tüm şer odaklarına rağmen, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki Ak Partimiz cumhurun zaferi ile yine birinci parti olmuştur. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Yanar, şöyle devam etti;

“Tabi ki bu seçimlerde gerek saha çalışmalarımız esnasında gerekse de çıkan sonuçlar doğrultusunda halkımızın vermiş olduğu mesajlardan gereken dersleri çıkarıp ileriye daha doğru, düzgün ve de emin adımlarla ilerleyeceğiz. Seçim sürecince tek tek tespit etmeye çalıştığımız eksik noktalara dair gönüller almaya devam edeceğiz, sadece seçimden seçime değil her daim halkımızın içinde bir beraber olmaya devam edeceğiz, partili, partisiz yapılan eleştirileri Baş tacı edip yolumuza devam edeceğiz, Başkanına ve partimize destek çıkan milliyetçi kardeşlerimizle tüm şer ittifaklarına inat her zamankinden daha fazla bir ve beraber olmaya devam edeceğiz. Artık seçim dönemindeki oluşan varsa bir kırgınlık, tüm bunları geride bırakıp, şuncu buncu ayrımı yapmadan helalleşip sevdamız olan Nevşehir’imiz için, bölünmez bir bütün olan ülkemiz için neler yapacağımızı konuşacağımız ve dahası 4,5 yıl bir seçimin olmadığı bir ülkenin sabahına hep birlikte Günaydın dedik. Zaman kucaklaşma zamanıdır. Seçim sonuçlarımız tekrardan hayırlı olsun, Rabbim birliğimizi dirliğimizi daim eylesin inşallah. Adamın izinde durmak yok yola devam.”

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER