Göreme Belediye Başkanı Eren, mazbatasını aldı

MHP Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, mazbatasını alarak seçilmiş Belediye Başkanı olarak görevine resmen başladı.

Göreme Belediye Başkanı Eren, mazbatasını aldı

MHP Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, beraberinde MHP İl Başkanı İlhan Kaya ile birlikte adliyeye gelerek Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Nagihan Şahin’den mazbatasını aldı.

Seçim kurulu başkanına teşekkür eden Belediye Başkanı Eren, “Miraç Kandili’ni eda ettiğimiz böylesine önemli bir günde aldığımız mazbatanın Göreme’mize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Eren, Göreme halkının büyük desteğiyle seçildiğini, kendisini destekleyen herkese şükranlarını sunduğunu söyledi.

Eren şöyle konuştu: "Öncelikle seçimlerin memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. Bugünden itibaren belediyemiz diğer tüm siyasi partilere gönül veren kardeşlerimizin de evidir. Hem gönlüm hem de kapımız bütün Göremelilere açıktır. Gece gündüz demeksizin bütün Göremeli hemşerilerime en güzel hizmeti vermeye çalışacağım."

banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nur Seda uslu
Nur Seda uslu - 2 yıl Önce

Zabıtanın bahçesi kan ağlıyor hamide belediyemizin dibi, o duvar Ne öyle demirle örülmüş kimi yerler yıkık dökük. Halkla devlet arasında duvar mı olurmuş ben o bakımsız bahçeye ve duvara hiç anlam veremiyorum daha önce defalarca mail attım cevap ta değişkilkte yok rica ediyorum saygılarımla başarılar diliyorum

SIRADAKİ HABER