Oda başkanlarından Arı’ya destek

Nevşehir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği’ni ziyaret eden AK Parti Nevşehir belediye başkan adayı Rasim Arı, oda başkanlarından tam destek aldı.

Oda başkanlarından Arı’ya destek

AK Parti Nevşehir belediye başkan adayı Rasim Arı, Nevşehir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği’ni (NEVESOB) ziyaret ederek, 31 Mart'ta yapılacak mahalli idareler seçimlerinde destek istedi.

Beraberinde AK Parti Nevşehir İl Başkanı M. Rauf Yanar, Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Nevşehir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği’ni ziyaret eden Arı, NEVESOB Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve oda başkanları ile fikir alışverişi yaptı.

Başkan adayı Arı, burada yaptığı konuşmasında, esnafın bu ülkenin gelişmesinde mihenk taşı olduğuna inandığını belirterek, "Ben esnafın sıkıntılarını da bilirim, ülke için değerini de. Nevşehir esnafının her zaman yanındayım” dedi.

Esnafın ekonominin demirbaşı, en önemli dinamiği olduğunu vurgulayan Arı, “Sizlerin varlığı bizler için çok önemli. Çünkü Nevşehir’imizi ayakta tutan en önemli unsurlardan birisi esnaf ve sanatkârlardır. Esnaf dostu bir belediyecilik anlayışı ile Nevşehir esnafımızın her zaman yanında olacağımızın da bilinmesini istiyorum." diye konuştu.

Daha güçlü ve güzel projelerle yeni dönemde odalarla bir arada olacaklarını ifade eden ve oda başkalarına projelerini anlatan Arı, büyük ilgi gördü.

"Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız"

2019 yerel seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkanlığı görevine aday gösterilen Rasim Arı'yı desteklediklerini ifade eden oda başkanları, "Çevremizden hangi partili olursa olsun sizin destekçiniz. Projeleriniz takdire şayan, sizi destekliyor ve başarılar diliyoruz. Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız" diye konuştu.

Arı, ziyarete ilişkin açıklamasında, "Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'mizde oda başkanlarımız, İl Başkanımız Av. Mustafa Rauf Yanar, Merkez ilçe Başkanımız Edip Avşar ve Meclis üyesi adaylarımızla bir araya geldik. Bizlere inanan, güvenen ve tam destek veren tüm oda başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Biz birlikte büyük bir aileyiz.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER