Rasim Arı'dan Birlik Beraberlik ve Sağduyu Mesajı

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, seçime sayılı saatler kala birlik beraberlik ve sağduyu çağrısı yaptı.

Rasim Arı'dan Birlik Beraberlik ve Sağduyu Mesajı

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, seçime sayılı saatler kala birlik ve beraberlik çağrısı yaparak, “Hep birlikte seçimlerin ardından güzel bir geleceğe doğru yol alacağız. Seçimlerin ardından parti ayrımı gözetmeden tüm vatandaşlarımız ve Nevşehirli’miz için çalışacağız” dedi. 

Rasim Arı: "Bizimkisi bir aşk hikayesi..."

Burada öncelikle belirtmek isterim ki Nevşehirli hemşehrilerimize olan inancım tamdır. Nevşehirli hemşehrilerimiz; oylarını kullanırken Nevşehir’imizin ve Ülkemizin geleceğini düşünerek hareket edeceklerdir. Geçmişte hangi partiye oy vermiş olurlarsa olsunlar tüm Nevşehirli kardeşlerimizin desteğiyle ve yine AK Partili gönüldaşlarımızla birlikte Nevşehir'i zillet ittifakına ve onun temsilcilerine teslim etmeyeceğimize olan inancım tamdır. Allah birliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Ak Parti çatısı altında büyük ve güçlü Türkiye davamız devam edecektir.” dedi.

Arı: "Bizim yolumuz ayrılıklar üzerine değil, muhabbet, gönül ve birliktelik üzerinedir. Tüm seçim süreci boyunca Nevşehir'e olan aşkımızı gözler önüne serdik, hayallerimizi ortaya koyduk.  Meseleyi sadece Belediye Başkanlığı'nı kazanmaya indirgersek, kendimizi ihanet içinde sayarız. Allah böyle bir niyeti bize nasip etmesin. Biz, Ümmet’in hizmet kapısı olarak gördüğümüz bu makamların efendisi değil, milletin hizmetkarı olmaya talip olduk.  Bu şehre hizmete niyet etmiş herkesi makbul sayıyor, hepsine memlekete sahip çıkma duyguları için minnettarlığımızı bildiriyoruz.  

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak, "Değerli Nevşehirliler, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek üzere yarın sandık başına gideceğiz. Bende diyorum ki, kıymetli hemşehrilerim bakın 1 Nisan’da seçim bitmiş olacak, cenazemizde yine yan yana geleceğiz. Düğün olacak yan yana geleceğiz. Taziye olacak yan yana geleceğiz. Yolda görüşeceğiz selam vereceğiz. Bu sebeple seçime artık sayılı saatler kala her türlü gerginlikten uzakta, birlik ve beraberliğimizi bozacak en ufak olaydan kaçınmalıyız. Unutulmamalıdır ki seçimler fikrimizi söylediğimiz demokratik ortamlardır ve bu dönemlerde sağduyu önemlidir” dedi.

Başkan adayı Rasim Arı: Nevşehir'imizin huzuru, Nevşehir'in birliği tüm makamlardan daha önemlidir bizim için. Hiçbir makam için, hiçbir mevki için biz Nevşehir'in birliğini değişmeyiz. Bizim tüm Nevşehirli vatandaşlarımıza  ve tüm adaylara da çağrımız budur. 1 Nisan’dan sonra yine bir olacağız beraber olacağız. Bunu unutmadan seçim günü sandık başına gidip oylarımızı kullanalım ve bu günü bir demokrasi şölenine çevirelim. Bu vesile ile 31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimlerin ülkemize, milletimize ve Nevşehir’imize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Seçime katılan bütün adaylara başarılar dilerim.” dedi.

Rasim Arı, Tüm Nevşehir Halkına Teşekkür Etti.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Bizler her zaman bu şehrin sevdalısı olduğumuz gibi bundan sonrada ilk günkü aşkla bu şehrin insanlarının hizmetkarı olmaya ve önce millet, önce hizmet demeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle; gerek aday adaylığım süresince, gerek aday adaylığım öncesi ve sonrasında benden desteklerini esirgemeyen başta ailem, akrabalarım, dost ve arkadaşlarım, sivil toplum kuruluşlarının çok değerli başkan ve üyelerine, AK Partili dava arkadaşlarıma, ulusal ve yerel yayınlarla katkı sağlayan kıymetli basın mensupları ile siz değerli Nevşehir  halkına canı gönülden teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım" dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER