Seçen, Arı ile Lale Sanayi Sitesi’nde ziyaretlerde bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir belediye başkan adayı Rasim Arı ile birlikte Lale Sanayi Sitesi’ndeki esnaf ve sanatkarları ziyaret ederek sohbet etti.

Seçen, Arı ile Lale Sanayi Sitesi’nde ziyaretlerde bulundu

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir belediye başkan adayı Rasim arı ile birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretlerini devam ettiriyor.

Seçim çalışmaları çerçevesinde Lale Sanayi Sitesi’nde çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarları işyerlerinde başkan adayı Arı ve AK Parti Nevşehir Merkez ilçe Başkanı Edip Avşar ve diğer AK Parti teşkilat yöneticileri birlikte ziyaret eden Başkan Seçen, esnaf ve sanatkarlar ile sohbet etti.

Çalışan işçilerle de görüşen Başkan Seçen ve başkan adayı Arı hayırlı işler dileğinde bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet yılmaz
Ahmet yılmaz - 7 ay Önce

Şimdi böyle gezersiniz, seçimden 2 ay sonra biz sizin ayağınıza geliriz görüşemeyiz. Bir derdimiz olsa randevu almak için günlerce uğraşırız. 5 numaralı hattın saatte 2 ye çıkartılması için o kadar dilekçe yazdık,şehir içi dolmuşlarda kartlı sisteme geçilmesine dair başvuru yazdık hiç. Resmi e-posta hesabından başvuru yapıyorum e-postaya bakan memur bunu başkana iletemem diyor.Hasan ÜNVER'i beğenmezsiniz, adam maillerini doğrudan kendi kontrol ederdi.

SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">