Açıkgöz, Çorum'da aday tanıtım toplantısına katıldı

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Çorum'da aday tanıtım toplantısına katıldı.

Açıkgöz, Çorum'da aday tanıtım toplantısına katıldı

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesi Çorum'da AK Parti'nin İlçe ve belde belediye başkan adayları kamuoyuna tanıtıldı.

Aday tanıtım toplantısına AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz de katıldı.

Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, "Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki ile Çorum İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarımızı ‘31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı’ ile açıklıyoruz. Hayırlı olsun. Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki ile Çorum İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarımızı AK şölenle açıkladık. ‪Hayırlı olsun. İnşallah 31 Mart’ta milletimizin zaferiyle yine Çorum kazanacak" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER