Açıkgöz; “Keskin Kararını Vermiş”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Yerel Yönetimlerden Sorumlusu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde seçim çalışmalarına katıldı.

Açıkgöz; “Keskin Kararını Vermiş”

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Yerel Yönetimlerden Sorumlusu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte 2 Haziran’da tekrarlanacak Belediye Başkanlığı seçim çalışmalarına katılmak üzere Kırıkkale'nin Keskin ilçesine gitti.

Milletvekili Açıkgöz yaptığı açıklamada; “Yerel Yönetimlerden Sorumlusu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki Başkanlığında güzel Keskin’imizdeyiz. AK Parti Belediye Başkan Adayımız Dede Yıldırım ile birlikte Keskinli kardeşlerimizin, esnaflarımızın sıcak ilgi ve sevgileriyle karşılaştık. Esnaf kardeşlerimize helalinden bereketli, bol kazançlar diledik. Bu mübarek Ramazan Ayında bizlere gönüllerini açan dualarını eksik etmeyen Keskinli kardeşlerimize teşekkür ediyorum. 2 Haziran’da tekrarlanacak Belediye Başkanlığı Seçimleri için Belediye Başkan adayımız Dede Yıldırım ile kazanan yine Keskin olacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">