Açıkgöz, Kozaklı'da teşkilat üyeleriyle bir araya geldi

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, Kozaklı'da AK Parti teşkilatıyla bir araya geldi.

Açıkgöz, Kozaklı'da teşkilat üyeleriyle bir araya geldi

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, Çorum’da aday tanıtım toplantısına katıldıktan sonra Kozaklı’da AK Parti teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

Milletvekili Açıkgöz açıklamasında; “Çorum ilçe ve belde belediye başkan adaylarımızı tevazu, samimiyet ve gayret ile Önce Millet Önce Memleket diyerek ‪muhteşem bir coşku içerisinde gerçekleştirdiğimiz programla ilan ettik. ‪Akabinde AK Parti Kozaklı teşkilatımızla bir araya geldik. Kozaklı 31 Mart’ta AK zafere hazır İnşallah. Belediye Başkan adayımız Akif Kabukcuoğlu’nu önce Allah’a, sonra Kozaklılı hemşerilerimize emanet ediyoruz. Nevşehir merkez, ilçe ve beldeleri ile AK Belediyeciliği, Gönül Belediyeciliğini hak ediyor. Sevdamız Nevşehir diyerek çıktığımız kutlu yolda bizlere her zaman destek veren aziz hemşerilerimize layık olmak için ne kadar çalışsak azdır. 31 Mart’ta milletimizin partisi, milletimizin desteğiyle kazanacak; milletimiz kazanacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER