Açıkgöz, mahalle buluşmasında gençlerle bir araya geldi

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları 31 Mart Yerel seçim çalışmaları kapsamında Mahalle Buluşmaları ile gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor.

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları tarafından Esentepe Mahallesinde “AK Parti İle Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor” temalı mahalle buluşması gerçekleştirildi.

Düzenlenen etkinlik kapsamında AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ve AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz Esentepe Mahallesi gençleriyle bir araya geldi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamada; “Geleceğimizin teminatı genç kardeşlerimizle bir aradayız. Biz milletimizden yanayız, Hak’tan yanayız. Gençlerimizin güçlü yarınları için gece gündüz çalışmaktan yanayız. Gençlerimize güveniyoruz. Önce Millet Önce Memleket. Örnek şehir Nevşehir’imiz için Bir Hayalimiz Var, bunu başarabilecek AK kadrolarımız, Rasim Arı Başkanımız var. 31 Mart’ta vereceğiniz destekle spordan sanata, kültürden daha yaşanabilir bir Nevşehir’e projelerimizi bir bir sizlerle birlikte gerçekleştireceğiz. Sevdamız Nevşehir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER