Açıkgöz, Nevşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Genç Masa 2.bölüm özel konuğu oldu

Nevşehir Belediyesi Gençlik Meclisinin hazırlayıp sunduğu Genç Masa programının konuğu AK Parti Nevşehir Milletvekili: Mustafa Açıkgöz oldu.

Açıkgöz, Nevşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Genç Masa 2.bölüm özel konuğu oldu

Nevşehir Belediyesi Gençlik Meclisinin hazırlayıp sunduğu ve moderatörlüğünü Gençlik Meclisi Başkanı İbrahim Umut Barındırır'ın üstlendiği Genç Masa programının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 2. bölüm özel konuğu AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz oldu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün gençlere mesajları ile günün anlam ve önemiyle ilgili görüşlerinin yer aldığı program bugün saat 15.00’da Nevşehir Belediyesi’nin web tv kanalı olan TvNev’in sosyal medya hesaplarında yayınlanacak.

Programda gençlerle ilgili önemli açıklamalarda bulunan Açıkgöz, “Biz bu şehirde gençler için varız ve onların geleceğe hazırlanma süreçlerinde her zaman destekçileri olacağız” diyerek Nevşehirli gençlere hedeflerine ulaşmak için asla pes etmeden çalışmalarını ve bu çabalarının mutlaka bir karşılığının olacağını unutmamalarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER