Açıkgöz: Nevşehir'imize bayram müjdemiz

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, sosyal medya hesabından doğal gaz çalışmalarıyla ilgili gelişmeyi paylaştı.

Açıkgöz: Nevşehir'imize bayram müjdemiz

Açıkgöz, Göre, Kaymaklı, Derinkuyu doğal gaz hattını 2023’ten önce, Göreme, Uçhisar, Ortahisar hattını 2022’den önce, Çat, Acıgöl, OSB’leri ve doğal gaz bekleyen belediyeleri 2023’ten önce doğal gaza kavuşturmayı hedeflediklerini söyledi.

Açıkgöz, yatırım planına alınan belde ve ilçelere hayırlı olmasını temenni ederek, “Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’e, BOTAŞ Genel Müdürümüze, AK Kadrolarımıza, AK Parti Nevşehir İl Başkanımız Ali Kemikkıran’a, ENERYA Kapadokya Gaz Dağıtım AŞ’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2021, 18:25
banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sessiz gemi
Sessiz gemi - 4 ay Önce

Şu memleketten elini ayağını çek artık...
Yalandan ibaretsin hepsi bu kadar...

Mustafa k
Mustafa k - 4 ay Önce

Allah aşkına buna müjde diyecek ne var bir yakınım doğalgaz faturası ni odeyememis 5 gün geçti diye 55 TL lik fatura için sizi icraya vereceğiz diye bayram tatili girmeden tahsilat yapmanın derdine düşüyor kar bu işler size müjde çünkü yandaşlarıniz kazanacak yok abonelik parası yok gaz parası yok kesme parası yandaşlarıniz sevinsin

SIRADAKİ HABER