Açıkgöz, Ürgüp ilçesini ziyaret etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ürgüp ilçesine bağlı Şahinefendi, Taşkınpaşa ve Mazı köylerini ziyaret etti.

Açıkgöz, Ürgüp ilçesini ziyaret etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman, İl Genel Meclis Üyeleri Gökhan Bile ve Mevlüt Çakır ile İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz'dan oluşan heyet ile birlikte Ürgüp ilçesine bağlı Şahinefendi, Taşkınpaşa ve Mazı köylerini ziyaret etti.

Vatandaşlar ve Muhtarlarla bir araya gelen heyet İl Özel İdaresi tarafından Köylerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, köylerin sorunları hakkında bilgiler aldı.

Milletvekili Açıkgöz yaptığı açıklamada; “Ürgüp’te Cuma namazı sonrası İl Genel Meclis Başkanımız Gürbüz Dinç, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Kamil Duru, Ürgüp İlçe Başkanımız Oğuz Kahraman, Ürgüp Belediye Başkanımız Mehmet Aktürk, Belediye Meclis Üyelerimizle esnaflarımızı ziyaret ederek; Ramazan’ı Şeriflerini kutladık.

Şahinefendi, Taşkınpaşa, Mazı köylerimizde çiftçilerimize Cumhurbaşkanımızın selamlarını ilettik. Üreten çiftçimizin her daim yanındayız. Köylerimizde patates alımları tüm hızıyla devam ediyor.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2021, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER