Açıkgöz ve Arı esnaf ziyaretinde

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Katip üyesi Mustafa Açıkgöz ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretinde bulundu.

Açıkgöz ve Arı esnaf ziyaretinde

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı, Nevşehir esnafının ve iş insanlarının beklentilerini dinlemek, çözüm önerilerini aktarmak için AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Katip üyesi Mustafa Açıkgöz ile birlikte Nevşehir'deki çarşı esnaflarına bir dizi ziyarette bulundu.

Nevşehir esnaflarının istek ve talepleri dinleyen Açıkgöz ve Arı, vatandaşlarla sohbet ederek 31 Mart Yerel seçimlerinde destek istedi.

Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, amaçlarının Nevşehir'i bir marka şehir haline getirmek olduğunu söyledi.

Başkan Adayı Arı, “Bizim ortak amacımız, sayın vekillerimizin de destekleriyle şehrimizi marka şehir haline getirmektir. Bunun içinde gece gündüz projeler üretiyor, faaliyetlerimize devam ediyoruz. Allah izin verirse halkımızın da teveccühleri ile hep birlikte Nevşehir'imizi hak ettiği marka şehir yapacağız” dedi.

Milletvekili Açıkgöz, Başkan Adayı Arı ve beraberindeki AK Parti heyeti, ziyaret ettikleri tüm esnaflara kazançlarının hayırlı ve bereketli olması dileğinde bulundu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; “Nevşehir Belediye Başkan adayımız Rasim Arı ile esnaflarımızı ziyaret ediyor, gönüllere dokunuyoruz.‪ 31 Mart’ta milletimizin zaferini ilan edene kadar dün olduğu gibi bugün de yarın da her zaman gece gündüz sahada olacağız, çalışacağız. Milletimizin partisi, AK Parti’dir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 16:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
A osman beklen
A osman beklen - 1 yıl Önce

Sayın vekil sulama kapandı satılscak yok kömüralack pars yok destek parları bekle secim gününü gel keyfim gel yukarıya anlatacak bir vekil varmi ancak parmak kaldır oh ne ala

Mahmet YILMAZ
Mahmet YILMAZ - 1 yıl Önce

Sayın AÇIKGÖZ hiç demiyormusunuz bu belediye başkan adayına hani projelerin nerde sen ne yapacaksın bu İL için. Sn.ARI bu işler gezmeyle yapılmaz artık, bilgi çağındasın projelerini açıkla. Millet gözünü açtı, Diğer aday sayfa sayfa projelerini Nevşehir için neler yapacağını açıklıyor sende çıt yok. Demek ki hiç bir hazırlığın yok, hizmet etmeye gelmiyorsun. Projelerini bir an önce açıklamassan AK partili olarak bizden sana oy yok. Ayrıca; Kuşlar, bütün hayvanlar gibi insanların emrine verilmiştir. Fakat insan bir fayda sağlamaksızın sırf zevk ve eğlence için kuşları alıp kafeslere koymakla bu hayvanlara zulmetmiş olabilir ve bundan dolayı hesaba çekilebilir. Allahu Teâlâ’nın kâinatta vaz’etmiş olduğu kanunlar vardır. Kuşların semada uçması, balıkların denizlerde veya nehirlerde yüzmesi gibi… İnsanoğlunun, bu hayvanları etinden veya herhangi bir vasfından yararlanmadığı sürece yaratıldıkları hâl üzere bırakması esastır.

SIRADAKİ HABER