AK Parti Çat Beldesi seçim bürosu açıldı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, parti yöneticileri ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Çat beldesini ziyaret etti.

AK Parti Çat Beldesi seçim bürosu açıldı

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimi için AK Parti'den Çat Belediye Başkan Adayı gösterilen İbrahim Ertürk'ün Çat seçim bürosu dualarla açıldı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, il ve ilçe teşkilatı yöneticileri ile birlikte 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Çat beldesini ziyaret ederek AK Parti seçim bürosunu hizmete açtılar.

AK Parti heyetini Çat Belediye Başkanı Kamil Duru, Belediye Başkan Adayı İbrahim Ertürk ve partililer ile çok sayıda Çatlı vatandaşlar karşıladı.

Seçim bürosunun açılış kurdelesi, AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, Çat Belediye Başkanı Kamil Duru, AK Parti Çat Belediye Başkanı Adayı İbrahim Ertürk ve partililer tarafından kesildi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz burada yaptığı konuşmada; " AK Kadrolar olarak Çat Beldemizdeyiz. Tevazu, samimiyet, gayret ile Önce Millet Önce Memleket diyerek vatan sevdalısı Çatlı hemşerilerimize 31 Mart’ta da güveniyoruz. Belediye Başkanımız Kamil Duru’nun çalışkanlığına, üretkenliğine, memleket sevdasına şahidiz, emekleri için de müteşekkiriz. Çat Belediye Başkan adayımız İbrahim Ertürk ile Çat’ın büyümesine hız kesmeden çalışmaya sizlerle el ele devam edeceğiz. AK kadrolar, 16 yıldır milletimizin hizmetkarıdır. Milletimizin üstünde hiçbir fani güç tanımadık, tanımayacağız. Milletimizin iradesi, milletimizin kazanması için; milletimizin partisi AK Parti olarak desteklerinizin devamını diliyoruz.”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe de; "Çat kasabamızdayız, her zaman olduğu gibi çoşku ve heyecan dolu ilk günkü aşkla Çatlı hemşehrilerimiz AK Belediyeciliğin 4. Döneminde de Durmak Yok Yola Devam diyor. Öncelikle Çatlı hemşehrilerimize bizleri ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı hiçbir zaman yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Bundan önce 3 dönem sizlere Kamil başkanımız çok büyük hizmetlere imza attı yarında inşallah sizlerin duaları, destek ve değerli oyları ile İbrahim Başkanımız AK Belediyecilik hizmetleriyle size hizmetlerini kaldığı yerden devam edecek. Bu vesile ile bugün açılışını yaptığımız AK Parti Çat seçim büromuz hayırlı uğurlu olsun. Her daim davamızın peşinde olacağız. Gönlünü almamış kimseyi bırakmadan fakir zengin ayrımı yapmadan davamızın peşinde 31 Mart’tan sonrada 1 Nisan’da inşallah bütün dünyaya AK Parti’nin ne olduğunu göstermek istiyoruz" dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar da konuşmasında; "‪Çat Beldemizde Seçim İrtibat büromuzun açılışını gerçekleştirip Çatlı hemşerilerimiz ile birlikte 31 Mart yerel seçimlerine yönelik istişarelerimizi gerçekleştirdik. Çat Beldemiz Seçime hazır inşallah " dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2019, 21:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">