AK Parti'den MHP'ye tam kadro ziyaret 

AK Parti heyeti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Teşkilatına ve Ülkü Ocakları İl Başkanlığına tam kadro ziyarette bulundu.

AK Parti'den MHP'ye tam kadro ziyaret 

AK Partili Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe'nin yanı sıra İl Başkanı M. Rauf Yanar, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitaslan, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç,  Gençlik Kolları Başkanı Furkan Türker, Belediye Başkan Yardımcıları Ersan Erkut ve İbrahim Yüzer Milliyetçi Hareket Partisini ziyaret etti. 

Önce MHP Merkez İlçe Başkanı Gökhan Göğdemir ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen heyet, salon boşaltılıp havalandırıldıktan sonra MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. 

AK Parti heyeti geçtiğimiz günlerde yapılan merkez ilçe ve il kongrelerinin ardından yeniden göreve gelen başkanlara ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

AK Parti heyetinden Ülkü Ocaklarına ziyaret

AK Parti heyeti Nevşehir’in en aktif teşkilatlanmasına sahip Ülkü Ocakları’na ziyaret gerçekleştirildi.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, AK Parti İl Başkanı M. Rauf Yanar, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç ve beraberindeki heyet Ülkü Ocaklarını ziyaret etti.

Ocak Başkanı Ali Türker ile görüşen heyet, Nevşehir gündemine dair sohbet gerçekleştirdi.

Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından Ocak Başkanı Ali Türker, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Açıkgöz’den “Cumhur İttifakı Ruhu” vurgusu

Ziyaretlere ilişkin açıklama yapan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,

Milletimizin ve ülkemizin geleceğinin teminatı “Cumhur İttifakı”mızda ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi’nin; kongrelerini tamamlayan Nevşehir İl Başkanlığı, Merkez İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İl Başkanlığını AK Parti Nevşehir ailesi olarak birlikte ziyaret ettik. Yönetimleriyle birlikte Sevdamız Nevşehir ve Güçlü Türkiye diyerek, çalışmalarında başarılar diledik.

Bu ittifakın altında şahsi ve küçük hesaplar yoktur. Yerli ve millî kadrolarla kurulmuş ittifakımızda; milletimizin desteği, oyu, güveni, duası ve Güçlü Türkiye hedefi vardır.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi; ‘Cumhur İttifakı’nın hakkı, hukuku, hassasiyetleri hepimizin hassasiyetidir. Bir ve beraber çalışarak; milletimizin inancına, güvenine, ittifak ruhuna riayet ederek milletimize hizmet yolunda birlikte gayret göstermeye devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 17:01
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER