AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Ürgüp'te partililerle buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya: “Biz bu ülkenin üzerinde kirli planlar kuranların karşısında bugüne kadar sadece milletimize güvendik. Bu millet bize 16 yıldır hep destek oldu. İnşallah ülkemizin karşısında kirli planlar kuranların tuzaklarını sizler bozacaksınız"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Ürgüp'te partililerle buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Biz bu ülkenin üzerinde kirli planlar kuranların karşısında bugüne kadar sadece milletimize güvendik. Bu millet bize 16 yıldır hep destek oldu. İnşallah ülkemizin karşısında kirli planlar kuranların tuzaklarını sizler bozacaksınız." dedi.

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde AK Parti Seçim Bürosu'nu ziyaret eden Kaya, burada partililere yaptığı konuşmada, 31 Mart'ta yapılacak seçimlerin ülkenin geleceği açısından önemini vurguladı.

Seçimlerin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk yerel seçimi olduğunu ifade eden Kaya, 2023 hedeflerine ulaşılması için AK Parti belediye başkan adaylarına destek istedi.

Kaya, şöyle konuştu:

"Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk yerel seçimi, yani milletimiz yerel seçimlerde de inşallah AK Parti'nin güçlü adaylarına oy verirse, 4 yıllık kesintisiz, seçimsiz bir dönemde 2023 hedeflerimize kilitlenmiş oluruz. Biz bu ülkenin üzerinde kirli planlar kuranların karşısında bugüne kadar sadece milletimize güvendik. Bu millet bize 16 yıldır hep destek oldu. İnşallah ülkemizin karşısında kirli planlar kuranların tuzaklarını sizler bozacaksınız. Ağustos ayında yurt dışından ekonomik bir manipülasyona maruz kalıyoruz, hemen birileri ellerini ovuşturuyor. Yapılan Türkiye'ye yapılıyor, sen bu ülkenin vatandaşısın bu ülkenin vatandaşlarına bunu nasıl açıklayacaksın? Birileri sebze meyve fiyatları üzerinden yine milletimize maalesef terör estiriyor. Ama hükümetimiz, yeni karar alma sistemiyle birlikte hızlı bir şekilde müdahaleyi yapacak, belediyelerin tanzim satışlarıyla bu fiyatlar da dengelenecek."

Kaya, daha sonra ilçe esnafını iş yerlerinde ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayan Kaya, Gülşehir’de partililerle buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya partisinin seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Gülşehir Belediye Başkan adayı Fatih Çiftçi’ye destek istedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Nevşehir’deki programının ardından AK Parti Gülşehir Seçim Bürosunu ziyaret ederek 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde AK Parti Adayı Fatih Çiftçi’ye destek istedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya'ya ziyaretlerinde AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ve partililer eşlik etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya burada yaptığı konuşmada AK Parti Gülşehir Belediye Başkan adayı Fatih Çiftçi’ye destek isterken Gülşehir halkının AK Parti seçim ofisine ilgisinin son derece yüksek olması dikkatlerden kaçmadı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayan Kaya bura yaptığı konuşmada, “Gülşehir ilçemiz AK Parti iktidarıyla şahlanacak. 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan seçimlerde Gülşehirliler AK Parti’ye gereken desteği vereceğine yürekten inanıyorum. Gülşehir’den Ankara’ya Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’a gereken desteği verecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">