AK Parti Nevşehir Teşkilatı kan bağışladı

AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı, Kızılay Kan Alma Merkezi'ne kan bağışında bulundu.

AK Parti Nevşehir Teşkilatı kan bağışladı

Geçtiğimiz hafta sonu 7. Olağan İlçe Kongresini tamamlayan AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Teşkilatı tarafından başlatılan kampanya kapsamında, Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar başkanlığında, teşkilat mensupları Kızılay Kan Merkezinde kan bağışında bulundu.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, “Sen kan ver, Kızılay can versin” sloganıyla gerçekleşen kan bağışı kampanyasında Kızılay’a destek vermek istediklerini belirterek; “AK Parti Nevşehir teşkilatları olarak, Ülkemizin zor dönemlerden geçtiği şu günlerde Kızılay’a destek amaçlı kan bağışında bulunduk. Türk Kızılay’ının her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek için bizlerde kan bağışı kampanyasına destek verdik. İlerleyen günlerde bu tür etkinlerimiz devam edecek” diye konuştu.

Milletvekili Açıkgöz de; “Kan Bağışı Hayat Kurtarır. Merkez İlçe Başkanlığımızın başlattığı ‘Kan Bağışı Kampanyası’na Kızılay Nevşehir ve AK Parti Nevşehir teşkilatımız olarak hep birlikte kan bağışında bulunarak bizler de destek verdi. Temizlik, Maske ve Mesafe kurallarına uyarak hep birlikte haydi bağışta bulunalım. Sevdamız Nevşehir.” dedi.

Kızılay Kan Merkezi’nin Gül Bahçe önüne açtığı bağış standında gerçekleşen kampanyaya, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Türker ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER