AK Parti sahada, Vekil aday adayları genel merkez yoklamalarında

AK Partide 24 Haziran seçimleri süreci hızla işliyor. İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri sahada sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine başladı. Vekil aday adayları ise partinin 21 Mayıs´ta YSK´ya teslim edeceği aday sıralamasında olabilmenin çabası içerisinde.

AK Parti sahada, Vekil aday adayları genel merkez yoklamalarında

 

41 Milletvekili aday adayının başvuruda bulunduğu AK Parti´de sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinin sürmesi bekleniyor. Önceliği geçtiğimiz hafta sonunda olağan genel kurulunu yapan esnaf odaları birliğine veren heyet önümüzdeki günlerde bir yandan bu ziyaretlerine devam ederken, diğer yandan da ilçe ziyaretlerine de başlayacak.

Sürecin kısa olması nedeniyle iyi bir organizasyon ile gidilmedik yer bırakmamaya gayret edecek olan AK Partili yönetimin mümkün olduğunca Milletvekili aday adayları ile diyaloğuna dikkat ettiği de gözden kaçmıyor. Hiçbir aday adayına öncelik verildiği yönünde dedikodulara bile tahammülü olmadığı gözlenen Başkan M. Rauf Yanar ve yönetiminin bu süreci 21 Haziran tarihine kadar tarafsızlık ilkesine uygun bir şekilde sürdürmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93