AK Parti vefa toplantısı düzenledi

AK Parti 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimleri öncesinde vefa programı düzenledi.

AK Parti vefa toplantısı düzenledi

AK Parti Nevşehir İl Teşkilatının düzenlediği vefa kahvaltısına, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Partili Belediye Başkanları, AK Parti Belediye Meclis üyeleri, AK Parti İl Genel Meclis üyeleri, AK Parti İl ve Merkez İlçe yöneticileri, AK Parti Kadın Kolları ve AK Parti Gençlik Kolları Başkan ve yöneticileri katıldı.

Vefa kahvaltısının açılışında konuşan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, vefa kahvaltısına gösterdikleri ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür etti. Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’e bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Yanar şöyle konuştu: “Artık seçim sürecinde sona yaklaştık. Hem seçim hem de seçilmişler anlamında. AK Parti davasının en büyük özelliği bir vefa hareketi olduğu gerçeğidir. İlk günden bugüne kadar tüm yöneticilerimiz ellerinden geleni yapmaya çaba harcadılar. Güçlü bir dayanışma ile bu günlere geldik.  Tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Atilla Seçen’e çok teşekkür ediyorum. Toplumun tüm kesimlerinde hoş bir değer bıraktığına inanıyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Atilla Seçen ‘ de, iki gün sonra bir bayram sevincini yaşayacaklarına inandığını belirtti. Seçen : “Şu anda içinde bulunduğum duyguyu hangi siyasi partinin kadroları yaşadı bilemiyorum ama şu anda bir bayrama gider gibi bir duygu içerisindeyim. Allah’a binlerce şükür olsun. O bayramı hep birlikte inşallah yaşayacağız. En çok zevk aldığım keyif aldığım da gönlü zengin birçok insan ile tanıştık. Çoğu benim ağabeyim, kardeşim ve bacım gibi oldu. Güzel dostluklar oluştu başkanlığım sürecinde. Her siyasetçi her meclis üyesi, il başkanı ve milletvekilleri hep şuna inanmıştır. Gök kubbede hoş bir seda bırakıp gitmek çok önemli. İnşallah bizler gök kubbede hoş seda bırakmışızdır. Allah hepinizden razı olsun. Bu davaya  sadece bir belediye başkanı olarak değil bir nefer olarak da hizmet edilir. Her zaman olduğu gibi inşallah yine bir ve beraber olacağız.” diye konuştu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe’ de 2002 yılında başladıkları bu davaya farklı noktalarda hizmet etmeye gayret gösterdiğini ifade etti. Menekşe : “ Biz bu davaya 2002 de başladık. Tayyip beyin AK Parti’yi kurması ile başladık. Partimizde değişik görevler yaparak davamıza sahip çıktık. Partimizin kurulduğu andan itibaren hepimizin bu memlekete hizmeti olmuştur. Bu şehir bu seviyeye geldi ise hepimizin bunda katkısı vardır. Yapılan hizmetlerin arkasında hepimizin olduğunu gösterdik, bundan sonra da göstermeyi sürdüreceğiz inşallah. Bu davaya gönül vermiş, ihanet etmeyen arkadaşlarımız bugüne kadar taşıdığınız bayrağı bundan sonra devir alacak. Artık bu davanın bir neferi olarak bu davayı sürdüreceklerine inanıyorum.” dedi. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz de AK Parti davasına hizmet edenleri hayırla yad ettiklerini söyledi.

Açıkgöz; “AK Parti’nin davası,  bir vefa davasıdır. Bu davaya onur vermiş tüm kardeşlerimizi şükran ile anıyoruz. Bu davanın gerçek sahibi Recep Tayyip Erdoğan’dır. Yüklerimiz çok ağır, en zorlu süreçlerden birlikte çıktık.  Erdoğan’ın şemsiyesi altında bu millete ve bu ümmete büyük katkılar sağladınız. Bu davada asla eski yoktur, geçmiş dönem vardır. Bu dava bir ömür boyu devam eder. Allah yar ve yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı da, AK Partililerin bir siyasi partiden ziyade sadece yaşadığı köy, belde, ilçe ve şehir adına değil, dünyadaki tüm inananların ortak değerlerini bir dava şuuru içerisinde ele alarak çalışmalar ortaya koyduklarına işaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğini yaptığı bu davanın bir neferi olarak hizmetler ortaya koyan tüm parti yöneticilerine teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte dava adamlığına yaraşır bir düzeyde hizmetler gerçekleştirme düşüncesi içerisinde olduklarını kaydetti.

Vefa kahvaltısının sonunda AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, yaptıkları hizmetlerden dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen başta olmak üzere AK Partili Belediye Başkanları, Belediye Meclis üyeleri ve İl Genel Meclis üyelerine teşekkür plaketi takdim etti.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER