Arı, çalışmalarına devam ediyor

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı yoğun kar yağışına rağmen çalışmalarına hız kesmeden devam etti.

Arı, çalışmalarına devam ediyor

Rasim Arı çalışmalar çerçevesinde şehir merkezinde yer alan tahtalı dükkanlarını gezerek esnafla bir araya geldi. Şehir Meydanı projesi nedeniyle esnafın kafasında soru işaretleri yaratan konulara açıklık getirdi ve endişeleri giderme imkanı buldu. Arı yaptığı açıklamada, "Bizler hayallerimizi hayata geçirme imkanı bulursak bu şehri marka şehir haline getirirken hiç bir vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz" şeklinde konuştu.

Arı, diğer ziyaretini engelli bir vatandaşın evine gerçekleştirdi. Bu ziyareti esnasında bir tekerlekli sandalyeyi engelli vatandaşın ihtiyacını karşılamak adına kendisine teslim etti.

Arı, bir sonraki ziyaretini Bims fabrikalarına gerçekleştirdi. Bims fabrikalarında işçilerle bir araya gelen onlarla muhabbet eden ve iş makineleri kullanan Arı işçilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Rasim Arı programı çerçevesinde Meterisliler taraftar grubu ile de buluştu. Nevşehir Belediyespor'un durumu ve taraftarların takımdan beklentileri üzerine sohbetlerin gerçekleştiği buluşmada Arı, Nevşehir Belediyespor'un gönlünde ayrı r yeri olduğunu ve bu şehrin takımının daha iyi yerleri hak ettiğini dile getirdi.

Arı, son ziyaretini Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine gerçekleştirdi. Öğrencilerin final haftasında olması sebebiyle kütüphanede ders çalışan öğrencilere kek ve meyve suyu dağıtan Arı, öğrencilere sınavlarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER