Arı, “Her vatandaşımızın sorunu bizim için önem arz ediyor”

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Ürgüp Spor'un Ankara TVF Spor İle oynadığı mücadeleyi AK Parti Ürgüp Belediye Başkan Adayı Mehmet Aktürk ile birlikte spor salonunda izledi.

Arı, “Her vatandaşımızın sorunu bizim için önem arz ediyor”

Maç sonunda voleybolcuları verdikleri mücadeleden ötürü tebrik eden Arı, voleybolculara sezon boyunca Ürgüp Spor'un maçlarını yakından takip edeceğini söyledi.

Arı, seçim çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini ise engelli bir vatandaşın evine gerçekleştirdi. Bu ziyareti esnasında mahalle sakinleri ile de bir araya geldi ve onlarla sohbet etti.

Rasim Arı ev ziyaretlerinin ardından esnaflarla bir araya geldi. Esnafın sıkıntıları ve sorunlarını dinleyen Arı, projeleri ve çalışmaları hakkında esnaflara bilgi verdi.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı programının akşam bölümünde ise AK Parti Nevşehir İl Başkanı M. Rauf Yanar ile birlikte mahalle temsilcileri ile buluştu.

31 Mart Yerel Seçimleri için değerlendirmeler yapılan toplantıda Arı, mahalle temsilcilerine yönelik olarak yaptığı konuşmada, "Her bir mahalle temsilcimizin yerel seçimler için ortaya koyacağı performans partimizin alacağı oyları doğrudan etkileyecektir. Bu anlamda sizlere büyük bir sorumluluk düşmektedir. Bizlerin sesi ve kulağı olmanız gerekiyor. Mahallenizde tespit ettiğiniz sıkıntıları ve sorunları bizlerle paylaşırsanız biz de gerekli değerlendirmeleri yaparak yalnızca seçime kadarki süreçte değil inşallah bu görevi üstlenirsek Belediye Başkanı olduğumuz süreçte de bu sorunları gidermek adına gerekli çalışmaları yapacağız. Her bir vatandaşımızın talebi ve sorunu bizim için önem arz ediyor. Bu sebeple 31 Mart gününden önce her bir vatandaşımıza ulaşabilmeyi onların gönüllerine girebilmeyi hedef koyduk kendimize. Allah bu kutlu yolda bizlerin yar ve yardımcısı olsun" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER