Bakan Selçuk, hayırsever iş insanları ve STK temsilcileri ile buluştu

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bir dizi programa katılmak üzere geldiği Nevşehir'de, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve hayırsever iş insanları ile bir araya geldi.

Bakan Selçuk, hayırsever iş insanları ve STK temsilcileri ile buluştu

Bakan Selçuk, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıda sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve hayırseverler iş insanlarıyla buluştu. Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve Nevşehir protokolünün de katıldığı toplantıda, Bakan Selçuk eğitim alanında yürütülen çalışmalara destek veren STK temsilcileri ve hayırseverler iş insanlarına Teşekkür Belgesi verdi.

Hayırseverlerden eğitim alanında yapılan çalışmalara verdikleri desteğin sürmesini dileyen Selçuk, bu güne kadar yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Üniversitenin Kültür ve Kongre Merkezi Damat İbrahim Paşa Salonunda İl genelinde görev yapan öğretmenlerle de bir araya gelen Bakan Selçuk, daha sonra NEVÜ Senato Odasında İl, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve okul idarecilerinin hazır bulunduğu ‘İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">