Başkan Dinç aday olur mu? 

AK Parti İl Başkanı M. Rauf Yanar'ın sürpriz açıklamalarının ardından il başkanlığı konusunda gözlerin çevrildiği önemli isimlerden biri de İl Genel Meclis Başkanı ve Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç.

Başkan Dinç aday olur mu? 

Gerek İl Genel Meclis Başkanlığı görevi süresince, gerekse Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığının kurumsal bir kimlik kazanması sürecinde son derece başarılı çalışmalara imza atan Başkan Dinç'in AK Parti kadrolarıyla, Milletvekilleriyle ve parti genel merkezi ile olan yakın ilişkileri nedeniyle il başkanlığına yakın isimler arasında olduğu belirtiliyor.

Her iki görevinde yapıcı, uzlaştırıcı bir tavır sergileyen İl Genel Meclis Başkanı ve Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç'in bu konudaki henüz ortaya çıkmış değil. Ancak Parti genel merkezinin değerlendirmeye alacağı isimlerin başında olduğu bildiriliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem Yılmaz
Adem Yılmaz - 3 hafta Önce

Bu kadar iş bilmez, yöneticilik ruhundan bi haber insanlar bu seviyeye getirildi üstüne bir de Ak Parti İl Başkanlığına aday gösteriliyor ise çok ciddi adam sıkıntısı var demektir.

SIRADAKİ HABER