Bekir Ödemiş, NEVÜ öğrencileri ile söyleşi yaptı

CHP Ürgüp Belediye Başkan Adayı Bekir Ödemiş, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun ile birlikte Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencileriyle buluşarak, öğrencilerin çeşitli konulardaki sorularına yanıt verdi.

Bekir Ödemiş, NEVÜ öğrencileri ile söyleşi yaptı

Ödemiş, önceliğinin her zaman eğitim olduğuna vurgu yaparak, öğrencilere ve üniversiteye vermiş olduğu değeri ifade eden konuşmasının ardından öğrencilerle sohbet havasında söyleşi gerçekleştirdi.

Bekir Ödemiş, “Sadece eğitim değil sanat, kültür, ulaşım, huzur, güvenlik gibi yaşamınızın her alanında yanınızdayız. Her türlü sıkıntınızı belediyeye gelip paylaşabilirsiniz, sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizinle birlikte Türkiye zenginleşir, özgürleşir, büyür ve gelişir. Amacımız hep beraber her gün taş üzerine taş ekleyerek ileriye doğru gidebilmektir. Her türlü etkinlik ve aktiviteler ile ilgili önerilerinize açığım. İş birliği, güç birliği ve sizlerin enerjisi ile tekrardan dünyanın ve Türkiye’nin gündeminde olacağız” dedi.

Söyleşi sonunda Bekir Ödemiş öğrencilere nasıl bir Ürgüp hayal ediyorsanız birlikte oluşturacağız diyerek kendilerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER