Çalışkan’dan Dünya Kadınlar Günü mesajı

AK Parti Genel Merkez Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi,27. dönem Nevşehir Milletvekili adayı Emre Çalışkan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Çalışkan’dan Dünya Kadınlar Günü mesajı

AK Parti Genel Merkez Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi,27. dönem Nevşehir Milletvekili adayı Emre Çalışkan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, sanatçı Neşet Ertaş'ın, "Kadınlar insandır, biz insanoğlu" sözlerini hatırlatarak, kadınlarımızı tebrik etti.

Kadınların haklar ve hürriyetler konusunda erkeklerle eşit olmak için tarih boyunca mücadele etmek zorunda kaldığına işaret eden Çalışkan, "Ülkelerin ve toplumların gelişmişlik düzeyine göre hedeflerine büyük ölçüde ulaştılar. Hayatın zorluklarına boyun eğmeden, onurlarıyla yaşamaya çalışan kadınlarımızın, en önemli sorunlarının başında, şiddet ve taciz gibi insanlık dışı saldırılar gelmektedir." dedi Kadınların şeref ve haysiyetini incitici saldırıları gerçekleştiren kişilerin, aynı zamanda milletin barış, huzur ve güven ortamını zedeleyen kişiler olduğunu belirten Emre ÇALIŞKAN 1921 yılından itibaren kutlamaya başladığımız bu günün, kadınlarımız için hayırlı başlangıçlara vesile olmasını diliyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü tekrar kutluyor, bütün kadınlarımıza selam ve saygılarımı sunuyorum." dedi

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2020, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100