Çömçe´den teşekkür mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Uzm. Dr. Fatma Yıldız Çömçe, Kapadokya Kültür Ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen temayül yoklamasında kendisine oy veren, vermeyen tüm partililere teşekkür etti.

Çömçe´den teşekkür mesajı

 

Konuya dair bir teşekkür mesajı yayımlayan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Uzm. Dr. Fatma Yıldız Çömçe, “24 Haziran Milletvekili seçimleri öncesinde AK Parti Nevşehir Milletvekili adaylarının belirlenmesi için yapılan temayül yoklamasında bana oy veren, ya da vermeyen il merkezi, merkez ilçe, Acıgöl, Avanos, Kozaklı, Derinkuyu, Gülşehir, Çalış, Çat, Göre, Göreme, Kalaba, Karapınar, Kavak, Kaymaklı, Nar, Ortahisar, Özkonak, Sulusaray, Tatlarin, Uçhisar, Yazıhüyük teşkilatlarımızın kıymetli üyelerinin hepsine ve bütün mahalle ve köylerimizdeki kıymetli temsilcilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Cumhurbaşkanımızı bir kez daha devletimizin başına seçeceğimiz 24 Haziran seçimlerinin şimdiden Şehrimize, Vatanımıza, Milletimize ve İslam Alemine hayırlar getirmesini saygılarımla dilerim” ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93