FAZLI KOÇ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Avukat Fazlı Koç, 7 Haziran’da gerçekleştirilecek Milletvekili Genel Seçimleri için MHP’den aday adaylığını açıkladı.

FAZLI KOÇ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MHP İl Binası’nda basın toplantısı düzenleyen Koç, 7 Haziran’da 25. Dönem Milletvekilliği seçimleri yapılacağını hatırlatarak, “Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiği bu dönemde bizlerinde başını değil gövdesini koyması gerektiği bir gün olarak görüyoruz. Türkiye yandaş medya tarafından gösterildiği gibi güllük gülistanlık bir durumda değil” dedi.

AK Parti’nin her seçim öncesi mağdur rolü oynadığını ifade eden Koç şunları söyledi: “AKP Hükümeti her seçim öncesinde yaptığı tiyatro oyunu bu seçim öncesinde de yaparak vatandaşlarımızın üzerinde oyunlar sergilemektedir. AK Parti Hükümeti bir dönem geldi Balyoz dedi. Bir dönem geldi Ergenekon dedi. Bugün ise geldi Paralel yapı var dedi. Şimdi soruyorum tüm bunlar AK Parti’nin bir tiyatrosu değil mi? Balyoz ve Ergenekon’dan şimdi kimler kaldı cezaevinde? Tüm bu oyunlar yüzünden cezaevine giren insanlarımız, paşalarımız tahliye edildiler. Demek ki bu bir tiyatro. Tiyatro sona erdiği zaman tahliyeler başladı. Şimdi de bir bakıyoruz tutturmuşlar bir paralel yapı. Allah aşkına şimdi siz bu paralel diye itham ettiğiniz insanlar ile gelmediniz mi iktidara. Demek ki bazı şeyleri paylaşamadınız ki karşı karşıya geldiniz. İşte tüm bu yaşanan gelişmelerden dolayı ülkemizin Milliyetçi Hareket Partisinin iktidarına ihtiyacı vardır.

Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Şimdi Milliyetçi Hareket Partisinin zamanı. Daha güzel bir Türkiye için, yaşanılabilir bir Türkiye için artık Milliyetçi Hareket Partisi zamanı gelmiştir. Köylümüz perişan, esnafımız borç batağında, üreticimiz bürokrasi ile savaş vermekte, emeklimizin aldığı maaş yetmemekte, halkımız geçim derdindedir. Tüm bunların çözümü Milliyetçi Hareket Partisi iktidarındadır. İşte bizlerinde sorunlarımızın tamamının çözümünde en küçük bir katkımız olur mu acaba diye düşündüğümüz bugünlerde sevdalısı olduğumuz ülkümüz olan Milliyetçi Hareket Partimizden aday adaylığımı açıklamaktan dolayı büyük bir onur ve şeref duyuyorum. Nevşehir’e hizmet için, yaşanılabilir bir Nevşehir için, yarınların Nevşehir’i için aday adaylığımı sizlerin huzurunda bir kez daha açıklamaktan dolayı onur duyduğumu belirtmek istiyorum.”

Toplantıya MHP İl Başkanı Göksel Taşcı, Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz ve partililer katıldı. Haber: Alpaslan Körükcü

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER