Gökçen Aker İYİ Parti Avanos ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı

Gökçen Aker, teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren İyi Parti’den Avanos ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı.

Gökçen Aker İYİ Parti Avanos ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı

Aker, adaylığını, “Tüm hemşerilerime, siyasete gönül vermiş saygı değer büyüklerime ve İYİ Parti’ye gönül vermiş tüm yoldaşlarıma saygı ve sevgiyle.” diye duyurdu.

Aker, adaylıkla ilgili yaptığı açıklamada, “Avanos’un küçük yer olmasından dolayı zaten hepimiz birbirimizi az çok tanıyoruz. Ben siyasete gönül ve emek vermiş, bu uğurda çok bedeller ödemiş rahmetli Metin Aker’in kızıyım. Namı değer “Dana Metin”. Bu kelimeyi söylemekten her zaman gurur duydum çünkü ‘Yiğit Adam’ namı ile anılır. Ben babam sayesinde çocukluğumdan beri siyasetin içindeyim. 2 yıldır da İYİ Parti’nin resmi üyesiyim. Gönüllü olarak siyasi çalışmalarına da katılıyorum. 22 Şubatta ilçemizde yapılacak olan kongrede gerek parti yoldaşlarım gerekse ailemin ve arkadaşlarımın desteği ile İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na aday olmaya karar verdim.” dedi.

“Çıktığım bu yolda partimizin ve halkımızın adına en hayırlısı ne ise onun olmasını diliyorum.” Diyen Aker, şunları söyledi: “Eğer beni bu göreve layık görür iseler; görev ve sorumluluklarımı yerine getirirken; elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak partimizi, ilçemizde daha iyi bir mevkiye getirmek için çalışacağım. Kadınlar ve çocuklar önceliğim olmak üzere, ilçemizde parti gözetmeksizin tüm halkımızı kucaklamak, onların sorunları ve istekleriyle ilgilenmek ilk hedefim. Görevde olduğum süre içerisinde her türlü sorun ve istekleriniz için kapım tüm parti üyelerimize, tüm iyi parti gönüllülerine ve tüm Avanos halkına sonuna kadar açıktır. Gelip çayımı içip sorunlarınızı ve önerilerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Elimden geleni yapmaktan huzur ve mutluluk duyacağıma emin olabilirsiniz.”

Aker kimdir?

Ben Gökçen Aker 1985 Nevşehir/Avanos doğumluyum. 2002 Avanos Lisesi mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi öğrencisiyim.

Bayan kuaförü ve güzellik uzmanlığı yapıyorum. 7 yıldır Avanos’ta pazar yerinde kendi iş yerimi çalıştırarak ekmek parasını kazanmaya çalışan bir esnafım ve aynı zamanda bu hayattaki mücadelesine yalnız devam etmeyi seçmiş bir anneyim. İkiz kız evladım var.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER