Her türlü fitnenin farkındayız

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, son dönemlerde ülkemizde meydana gelen terör olaylarının arkasında gerçeklerin iyi tahlil edilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Her türlü fitnenin farkındayız

 

Simit, “İstanbul´da, 1 Ocak 2017 Pazar günü dünyanın en alçak teröristi tarafın gece kulübünde masum insanlara karşı gerçekleştirilen terör olayını saadet partisi olarak en yüksek düzeyde lanetliyor, öldürülenlerin ülkelerine ve ailelerine başsağlığı diliyoruz.

Acılarını paylaşıyor, yaralılara Allahtan acil şifalar diliyoruz. Terörün her çeşidine karşı verilen mücadelede devlet ve millet olarak tam bir dayanışma içinde olmamız, onu azmettiren iç ve dış odaklara verilecek en güzel cevap olduğuna inanıyoruz.

İnsanlarımız arasına sokulmak istenen her türlü fitnenin farkındayız. Gerek gece kulübünde yılbaşı gecesi eğlenen, gerekse gece ibadetinde olan ve gerekse Mekkenin fethini ülkemizin her yerinde kutlayan; insanlarımızın birliğine karşı oynanan bu hain terör saldırılarıyla varılmak istenen hedefleri birbirimizle kenetlenerek Allahın izni ile boşa çıkaracağız. Milletimizin başı sağ olsun” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner2

banner3